برنارد هانری لویی‌ مهمان برنامه فاکس نیوز (۲۰۱۸) برای هراس افکنی،ایرانیها را با نازی ها مقایسه میکند و‌ می گوید فاشیسم در ژنتیک آنها است.

خبرها و مقالات

فاکس نیوز و تلاش برای ایران هراسی /آنها اراده امپریالیستی دارند

وی‌می‌گوید ایران دارای اراده امپریالیستی است.

برنارد هانری لویی‌ مهمان برنامه فاکس نیوز (۲۰۱۸) برای هراس افکنی،ایرانیها را با نازی ها مقایسه میکند و‌ می گوید فاشیسم در ژنتیک آنها است.

او‌ حتی به نام ایران و‌نژاد آریایی هم رحم نمی کند و‌ مساله را به سرشت کشور ما ربط می دهد.

جالب اینکه همین اظهارات مدام از سوی قوم گرایان نیز تکرار می شود.

برنارد هانری لویی نویسنده کتاب امپراطور و‌ پنج پادشاه است که فرانسه را وارد جنگ با لیبی کرد. لویی از طرفداران سرسخت اسراییل به شمار می رود.

البته تاریخ و‌ سیاست به خوبی گویا است که چه کسانی اراده امپریالیستی دارند و‌ چه کسانی از چند قاره و‌ آنسوی‌ اقیانوس‌ها به سرحدات ما آمده اند

اخبار سوريه,اخبار اروپا ، سازمان مجاهدین خلق ایران

برنارد هانری لوی فیلسوف فرانسوی: اگر اوباما به خط قرمز در مورد بشار اسد پایبند بود داعش در نطفه خفه می‌شد

هویت طلبی،پان ترکیسم،گرگهای خاکستری،قوم گرایی؛ نامش را هر چه دوست دارید بگذارید!
اما این افکار شوم از کجا آب می خورد؟

مدیران سایت ها و کانال های نفرت پراکن از آغوش «مارک والاس» سردر آوردند.
ضیا صدرالاشرافی که گویا علامه پان ترکیسم است و مقالاتش را با افتخار منتشر میکنند، از گروهی به نام «شورای گذار» سر در آورده است.
همه این افراد زمانی در داخل کشور فعالیت میکردند مدعی بودند با «فاشیسم» مقابله می کنند و تنها مطالبه شان زبان مادری است.
اگر به موقع و به صورت مقتضی با آنها برخورد میشد،امروز آنجا نبودند.
کسانیکه امروز به ظاهر در ذم فاشیسم مقاله می نویسند و نیات شوم خود را در پوششی از اندیشه های چندفرهنگ گرایانه، هویت خواهانه، ضد فاشیسم و غیره عرضه میکنند، چند سال بعد، از یکی از همین اجلاس ها سر در خواهند آورد.
نخستین سایتی بودیم که درباره«احمد هاشمی» در سال ۹۱ نوشتیم و آینده اش را پیش بینی کردیم، احمد هاشمی از قلب وزارتخارجه ظهور کرد و به عمق چاه وطن فروشی رسید.
تجربه نشان داده است که دقیق ترین پیش بینی ها و تحلیل ها را در این زمینه منتشر می کنیم.
وطن_فروش
🆔@Ir_Azariha

سخنرانی پمپئو‌ برای جریان های تجزیه طلب و تروریست
مهمانان نشست مخالفان که فردا در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل با هدایت گروه «اتحاد برای مقابله با ایران اتمی» برگزار خواهد شد:
فعالان بلوچ، چریک‌های فدائی خلق، حزب تروریستی دمکرات کردستان، سازمان ترور کوموله، شورای مقاومت (رجوی/مجاهدین خلق)، جنبش عرب برای آزادی اهواز!
توئیت حسام الدین آشنا درباره نشست پومپئو با تروریست های قوم گرا:
بولتون پول می گرفت تا در جمع تروریست هاسخنرانی کند.
‏پومپئو پول می دهد تا تروریست ها جمع شوند و خود برای آن ها سخنرانی کند.
‏لابد حمایت آشکار از تروریسم به اصطلاح قومی آخرین ترفند در مسیر درخواست حداکثری برای مذاکره است.

بازداشت عنصر پان ترکیست در دانشگاه تبریز
به گزارش برخی رسانه های تجزیه طلب از جمله شبکه تلویزیونی گوناز تی وی وابسته به سازمان سیا، یکی از دانشجویانی که در دانشکده زبان و ادبیات فارسی به نفرت پراکنی و فعالیت علیه تمامیت ارضی و وحدت می پرداخت از سوی ضابطان قضایی بازداشت شد.
به گزارش وب سایت خبری- تحلیلی آذریها، این دانشجو که ی.ح.د نام دارد، با نیت و اغراض سیاسی و ضد امنیتی وارد رشته وزین زبان و ادبیات ترکی آذری در دانشکده ادبیات شده و به دلیل نسبت خانوادگی با یکی از معاونین دانشگاه در بین دانشگاه نفوذ کرده و با راه اندازی یک کانال تلگرامی به نام همین رشته و نیز تحریک چند تن از دانشجویان ( از جمله یک زوج) تلاش داشت با رویکرد براندازی- تجزیه طلبی به کادر سازی در محیط دانشگاه بپردازد.
شایان ذکر است که دانشجوی نامبرده قبلا یکبار در رشته کارشناسی دانشگاه تبریز تحصیل کرده و سپس در مقطع ارشد رشته ای دیگر پذیرفته شده بود. بر اساس قانون یک دانشجو نمی تواند دوبار از تسهیلات دولتی در یک مقطع استفاده کند بنابراین تحصیل وی در این رشته کاملا غیرقانونی بود. این «دانشجونما» به صورت همزمان در دو رشته یک دانشگاه تحصیل میکرد و دارای دو کارت دانشجویی بود که همگی از برنامه ریزی و قصد قبلی جهت فعالیت ضد امنیتی در دانشگاه خبر می دهد.
این دانشجو و برخی همدستان وی جو دانشگاه را به شدت تخریب کرده و قصد داشتند این کانون علمی را به کانون بحران سیاسی تبدیل کنند. نگاهی به ادبیات ترویج شده در کانال تلگرامی فوق، نشان میدهد که این افراد رویکردی ضد نظام جمهوری اسلامی با قصد براندازی و تجزیه را در دستور کار داشتند.
همچنین ارتباطات نامبرده با عناصری در ترکیه قابل توجه است. استفاده از ظرفیت رشته زبان و ادبیات ترکی آذری توسط برخی از افراد که به صورت نظام مند وارد این عرصه شده اند باید مورد توجه دانشگاه باشد.
🆔 @Ir_Azariha