شهرام همایون و دولت در تبعیــد!

خبرها و مقالات

Mike Hassibi

22 ژانویه 2020 میلادی برابر با  2 بهمن ماه 1398 خورشیدی

حال از شما آقایان دکتر کنگرلو، دکتر هودشتیان و دکتر ایجادی می پرسم که

چنانکه اشاره شد شهرام همایون فقط برای بالاکشیدن مبالغ هنکفت (قریب 11 میلیون دلار) وامی که از صاحب این قلم و دیگران دریافت کرده بود از قوانین ورشکستگی ی کالیفرنیا سوء استفاده کرد. او اموال و ثروت خود را قبل از اعلام ورشکستگی به دیگران منتقل نمود.

آیا به راستی شهرام همایون را لایق شرکت در تشکیل “دولت در تبعید” میدانید؟

آیا عموم زندانیان سیاسی و شکنجه شدگانی که زیر وحشانه ترین شکنجه ها جان دادند چنین آرزوئی در سر داشتند که شهرام همایون برایشان دولت در تبعید” راه اندازد؟

* * * * * *

نگاهی به بعضی از نکات در اوراق ورشکستگی ی خانم دکتر عزیزی وآقای شهرام همایون:

1. خانم دکتر عزیزی و آقای همایون در برابر این پرسش که آیا زمینی، خانه ای، آپارتمانی و یا به طور کلی دارای مستغلات هستند یا نه؟. جواب منفی داده و عدد ـ 0 ـ راوارد کرده اند

2. در ّرابر این پرسش که آیا هیچگونه اتوموبیلی اعم از اجاره ای و غیره دارند یانه؟ جواب داده اند “نه” و بار دیگر عدد – 0 – را در فرو ویژه وارد کرده اند.

3. در برابر این پرسش که جمع ارزش تمامی لوازم آشپزخانه، مبلمان و لوازم خانگی ی شما چه مبلغ است جواب داده اند به انضمام چندین قالیچه جمعا ده هزار دلار. $10,000

حال، جنابان دکتر کنگرلو، دکتر هودشتیان و دکتر ایجادی با توجه به اینهمه دروغ در برابر قضات و روسای دادگاه های کالیفرنیا می خواهید آقای شهرام همایون دست به کار تشکیل دولت در تبعید گردد؟ مباد آن روز . .